Nvmen Apartment Con Terrazza Al Colosseo

Belangrijkste voorzieningen

  • 130 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 6 gasten
  • 3 bedden

Locatie

    2-slaapkamer Nvmen Apartment Con Terrazza Al Colosseo Rome ligt in de Celio wijk, op 20 minuten wandelen van Thermen van Caracalla en biedt ruimte aan maximaal 4 gasten.

    Dit 1-badkamer appartement heeft een eersteklas ligging binnen 400 meter afstand van metrostation Colosseo en vlak om de hoek van het Gouden huis van Nero. Dit appartement van 130 m² is binnen 2 km van de Engelenburcht, in de onmiddellijke nabijheid van het Colosseum gelegen. Nvmen Apartment Con Terrazza Al Colosseo is binnen 25 minuten lopen van de San Luigi dei Francesi genesteld.

    Dit appartement heeft uitzicht op de tuin en bestaat uit een patio, een balkon en een kleedruimte. Gasten die verblijven in de accommodatie kunnen genieten van het gemak van een haardroger en badlakens in de badkamer. Bovendien is er ook een bidet, een inloopdouche en een wastafel.

    Nvmen Apartment Con Terrazza Al Colosseo is voorzien van een kitchenette. Deze accommodatie biedt accommodatie niet ver van Roma Termini treinstation.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 09:00 tot 10:00
    Licentienummer19664,IT058091C2228CPYW8
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

    Kameropties bij Nvmen Apartment Con Terrazza Al Colosseo Rome

    Dit appartement heeft uitzicht op de tuin en bestaat uit een patio, een balkon en een kleedruimte. Gasten die verblijven in de accommodatie kunnen genieten van het gemak van een haardroger en badlakens in de badkamer. Bovendien is er ook een bidet, een inloopdouche en een wastafel.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Nvmen Apartment Con Terrazza Al Colosseo Rome Buitenkant foto Nvmen Apartment Con Terrazza Al Colosseo Rome In de buurt foto Nvmen Apartment Con Terrazza Al Colosseo Rome Buitenkant foto Nvmen Apartment Con Terrazza Al Colosseo Rome Buitenkant foto Nvmen Apartment Con Terrazza Al Colosseo Rome Voorzieningen foto Nvmen Apartment Con Terrazza Al Colosseo Rome Andere info foto Nvmen Apartment Con Terrazza Al Colosseo Rome Bedden foto Nvmen Apartment Con Terrazza Al Colosseo Rome Interieur foto Nvmen Apartment Con Terrazza Al Colosseo Rome Andere info foto Nvmen Apartment Con Terrazza Al Colosseo Rome Interieur foto
    Appartement

    Grootte: 130 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +

    Locatie bij Nvmen Apartment Con Terrazza Al Colosseo Rome

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Rome Ciampino
    14.4 km

    Treinstations (1)

    Station Roma Termini
    1.6 km

    Bezienswaardigheden (9)

    Forum Romanum
    400 m
    San Pietro in Vincoli
    400 m
    Palatijn
    400 m
    Via delle Quattro Fontane
    400 m
    San Clemente
    500 m
    Santa Maria della Vittoria
    500 m
    Gouden huis van Nero
    500 m
    Thermen van Caracalla
    1.1 km
    Parco degli Scipioni
    1.2 km

    Gastbeoordelingen van Nvmen Apartment Con Terrazza Al Colosseo Rome

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Nvmen Apartment Con Terrazza Al Colosseo?
      De grootte van Nvmen Apartment Con Terrazza Al Colosseo is 130 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Nvmen Apartment Con Terrazza Al Colosseo Rome